17 I 2021 - II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś transmisja on-line Mszy Św. o godz. 12:30.
  2. Rozpoczynający się tydzień (18-25 stycznia) to Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W przyszłą niedzielę (24 stycznia) zbiórka do puszek dla Chorwacji dotkniętej trzęsieniem ziemi.
  4. W środę przypada 3 rocznica Ingresu Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i ich rodziców.
  6. W piątek 22 stycznia o godz. 17:20 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwami do Św. Rity.
  7. W tym roku nie możemy być w waszych domach, ale za to Pan Jezus Was zaprasza do siebie do Swojego tj. naszego Domu. Czekamy na Was. Przyjdźcie… do kościoła na spotkanie kolędowe.
    Tu znajdziesz terminy wszystkich spotkań.
    W tym tygodniu:
    18.01.21 Omulewska, Osiecka, Ostrobramska
    19.01.21 Płowce, Podhajecka, Podolska, Pokrzywnicka
    20.01.21 Pułtuska, Pustelnicka, Plac 1831 roku, Roztocka
    21.01.21 Rusznikarska, Serocka, Stoczkowska, Styrska
    22.01.21 Sulejkowska, Szaserów, Szczawnicka, Plac Szembeka, Sztabowa
    23.01.21 Tarnowiecka, Trembowelska, Tyśmienicka, Wiarusów, Wspólna Droga
    Program spotkań:
    • Od godz. 17:30 gromadzimy się na krótką indywidualną adorację.
    • Godz. 17:50 – wspólne rozpoczęcie modlitwą i Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
    • Godz. 18:00 – Msza Św. w intencji mieszkańców zaproszonych ulic. Poświecenie wody święconej i pokropienie wiernych (aspersja), słowo księdza proboszcza, uroczyste błogosławieństwo i rozdanie pamiątek kolędowych, będzie też można zabrać ze sobą do domu wodę święconą.
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone podczas spotkań kolędowych w kościele. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
  9. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Janinę Jackowską i śp. Teresę Żmudzką. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…