1. Zapraszamy serdecznie dziś na koncert "Polifonia Renesansu Franko-Flamandzkiego" w wykonaniu Kwartetu Wokalnego Cantus Antiquus ok. godz. 13:30 (bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 12:30). Dziś taca na Seminarium Duchowne.
  2. Dzisiaj 10 maja, o godzinie 19:00 w dużej sali na plebanii odbędzie się spotkanie autorskie z naszą parafianką, panią Kamilą Zagórowską. Pani Kamila jest autorką hymnu naszej parafii, ale pisze także książki. Ostatnia jej powieść obyczajowa "Checkpoint Isabella" opowiada o upadku muru berlińskiego, ale także o zmianach, jakie zaszły w Polsce w latach 1989/90 widzianych oczami młodych ludzi, którzy wówczas zdawali matury. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o książce, a także do jej zakupu z autografem i dedykacją. Serdecznie zapraszamy.
  3. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej. W środę 13 maja Święto Matki Bożej Fatimskiej. Wyjątkowo w ten dzień nabożeństwo majowe będzie po Mszy Św. wieczornej połączone z różańcem i procesją fatimską. W czwartek zapraszamy na adorację dla dłużej pracujących. Adoracja będzie w Kaplicy po Mszy świętej wieczornej do godziny 20:00. W pozostałe czwartki, po Mszy świętej o 18:00 zapraszamy na spotkania Odnowy w Duchu Świętym w salce na plebanii. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. W sobotę Święto Św. Andrzeja Boboli - Patrona Polski.
  4. Organizowany jest wyjazd 6 czerwca na czuwanie młodych na Polach Lednickich. Zapisy u Siostry Małgorzaty, w kancelarii lub zakrystii. Koszt 150 PLN.
  5. Akcja Katolicka z Księdzem Asystentem serdecznie zaprasza na pielgrzymkę w dniach 22-23 maja. W programie m. in.: Smardzewice - Św. Anna, Sulejów - Cystersi, Gidle, Klasztor Sióstr Dominikanek Kościół Św. Anny Samotrzeciej, Leśniów - Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin, Czerna - Krzeszowice, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska. Koszt 420 zł. Zbiórka godz. 6 przy kościele. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  6. Przedszkole Grochowiaczek przy ul. Pustelnickiej 35 prowadzi jeszcze rekrutację do grupy 3-latków. Zgłoszenia do wtorku.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję Wam kochani, za każdy dar, który złożyliście na tacę, bądź indywidualnie czy przelewem/wpłatomatem. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy Św. wieczornej w środę.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz