Wieczernik z Królową Pokoju

Wieczernik z Królową Pokoju odbędzie się w naszej parafii 30.01.2023.

Misją Wieczerników jest wspólna modlitwa o pokój w sercach, w rodzinach, w Polsce i na świecie, a zwłaszcza na Ukrainie, przy przepięknej figurze Królowej Pokoju przywiezionej 2 lata temu z Medjugorje. Modlitwie będzie przewodniczył ks Marcin Sobiech, który na co dzień posługuje jako proboszcz w Burzynie, polskim Medjugorje. 

Plan Wieczernika:

  • 16:30 Świadectwo
  • 17:15 Różaniec z orędziami Królowej Pokoju
  • 18:00 Msza Św. z homilią i Koronka Pokoju
  • 19:30 - 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 21:00 - 21:30 Błogosławieństwo kapłańskie

Podczas Wieczernika będzie można nabyć płyty zespołu, w tym m.in. "Królowa Pokoju" płyta z utworami adoracyjnymi jak O Pani ufność nasza, Gospa Majka, i litanią loretańską wraz z błogosławieństwem śp. abp Henryka Hosera.