Koncert z okazji 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Aktualizacja 31.08.2023

Urząd Dzielnicy Praga-Południe informuje:

Z żalem informujemy, że w dniu 30 sierpnia 2023 r., cztery dni przed koncertem z okazji 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w wykonaniu Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, zaplanowanym na 3 września 2023 r. na pl. Szembeka, otrzymaliśmy informację, że zespół ten ma tego dnia inne zobowiązania zlecone przez Ministerstwo Obrony Narodowej i nie może wystąpić przed południowopraską publicznością. Decyzja ta postawiła w trudnej sytuacji nie tylko Urząd Dzielnicy, który przygotował to wydarzenie i ma podpisane porozumienie z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego, ale przede wszystkim lokalną społeczność, którą zaprosiliśmy na ten koncert, rozwieszając plakaty i informując o nim za pośrednictwem wszystkich naszych kanałów promocyjnych (m.in. lokalnej prasy czy mediów społecznościowych). Ponieważ jednak nigdy i w żaden sposób nie lekceważymy naszych zobowiązań wobec mieszkańców dzielnicy, udało nam się zaprosić na najbliższą niedzielę innego, znanego i lubianego w naszej dzielnicy wykonawcę. Koncert z okazji 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego oraz 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej odbędzie się w zapowiadanym terminie! Serdecznie zapraszamy 3 września br. na pl. Piotra Szembeka o godz. 18.40 na koncert w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego SONANTO!

Tomasz Kucharski - Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na koncert Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego z okazji 79. Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 3 września o godz. 18:40 na Placu Piotra Szembeka.