14 IV 2024 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś o godz. 16:30 spotkanie dla bierzmowanych.
  2. W przyszłą niedzielę 21 kwietnia o godz. 16:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję Wam kochani za każdy dar, który złożyliście na tacę, bądź indywidualnie czy przelewem. Jest to gest Waszej wielkiej życzliwości. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.