Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Wieczór wszystkich Świętych

Wieczór wszystkich Świętych w naszej parafii odbył się 28 października. Po różańcu dla dzieci procesja świętych i aniołów w towarzystwie parafian i przy wspólnym śpiewie wyszła na Plac Szembeka. Tam śpiewaliśmy piosenki o świętych, tańczyliśmy, skosztowaliśmy domowych ciastek i Bożych Krówek, napiliśmy się ciepłej herbaty oraz losowaliśmy świętych patronów na kolejny rok. Był też konkurs atrybutów i patronatów naszych Świętych.

Zapraszamy do dzielenia się historiami, jak święci pomagają nam w życiu. Kartki ze świadectwami można wrzucać do skrzynki przy figurze św. Michała Archanioła. Opublikujemy je na stronie internetowej parafii. Niech rośnie nasza wiara oraz świadomość, że niebo jest dla każdego z nas i że nikt nie idzie tam sam!